
Lepo a težavno
Na Pristavi je le pobeljeno, višje pa snežna odeja hitro narašča. Na Križovcu je kakšnih 15 cm, na Pustem rovtu 20, na cesti na Belsko planino pa hitro do skoraj pol metra, proti Struški pa še nekoliko več. Zahvala predhodnikom, ki so utirali pot, sam ne bi prišel daleč. Obrnil sem malo pod vrhom,
