
NA SABOTIN, 25.11.2023
Na Sabotinu že kar nekaj časa nisem bila. Po južni gor pa sploh ne pomnim več, kdaj. Zadnje čase je bil vzpon zaradi tekem vedno s severne strani. A tokrat greva lepo po sončku po južni. K sv. Valentinu. Seveda po strmi. Ki je res kar konkretna. In hudo kamnita. Trening za gležnje...No, p

