
Prvič v tej sezoni...
Sem bil danes nad Zelenico, a sem nabasal vrhunske razmere.Popoldan se je obisk zelo zmanjšal. Nad dovozno cesto sem bil dolgo sam. Osrednja je za vzpon idealna. Lepe peš sledi izkoristim že precej pod grapo in udobno pridem do vrha. Smuka z vrha v smeri Smokuškega plazu, pred njim v zelo udobno str




