
Snega kukr hoč!
Z Neveje po zasneženi cesti (počasi bo par mest pobralo, sicer pa lepo zalito in speglano) do Pecola, kjer sva bila prijetno presenečena nad belino. Kakšnega posebnega čaranja z iskanjem zveznega snega ni bilo potrebnega, snežni jezik je lepo vztrajal do vrha. Iz krnice pod južno steno sva na vršno
