
Klek (Aleš_S, 04.12.2021)
Na začetku na Planini pod Golico je bila kar gneča, a smo se kasneje enakomerno porazdelili po celem Kleku. Z Borisom sva povlekla svojo špuro in sva skoraj samevala vse do vrha. Na predelani podlagi je 10 do 20 cm pršiča tako, da tudi delanje nove špure ni bilo težavno. Na soncu in v zaveterju je p

