
Nad Malto
Zjutraj se nas je na parkirišču nad Maltabergom zbralo zajetno število, bolj kot ne slovenskih iskalcev belih strmin. Nekateri so odvili na Stubek, eni na Fashaunareck, tretji pa smo se podali na Reitereck. Kot smo že vajeni, po dolinici in na grebenu v spremljavi konkretnega vetra. Na grebenu smo s
