
MATURANTSKI PLES IN NASLEDNJI DAN NATO...31.3.2019
Včeraj smo se udeležili še zadnjega maturantskega plesa, vsaj, kar se najinih otrok tiče. Še Patrik je bil na vrsti.Kako hitro čas beži...Lepo je bilo. Organizacija dobra. Alko posta se pridno držim, se pa hrane posta ne... In hrane je bilo tam v izobilju. Magari...Sem tolk snedla, da sem morala dan
