
Vajnež (Aleš_S, 16.03.2019)
Črnogorski kašelj ni bil ravno najbolj vzpodbuden za izbiro današnje ture. Pa sem doma napisal: Vajnež, Stol, Ovčji vrh. Na spodnjem parkirišču v Medvedjem dolu sem pridno parkiral, še poskusil nisem z avtom naprej. Dva Avstrijca, ki sta parkirala istočasno sta se malo pridušala, a naprej sta šla tu
