
tuoc, Pazišta (Durmitor, Črna gora) (France, 03.03.2019)
Odločili smo se pogledati, kako je letos s snegom v Črni gori. Po dvanajstih urah vožnje sta nas Aleš in Dare varno pripeljala v Žabljak. Vožnja je potekala precej gladko - v Bosni smo razočarali lokalnega policaja, ker je imel Dare v avtu vso potrebno opremo, malo več dela pa smo imeli zadnjih neka

