
Krvavka (Jure_N., 20.12.2017)
Včeraj smo sli pogledat malo še nad domačimi rovtami. eni na smučah, drugi smo do bajte pod Golico šli po zimski. Heroji oz sledi vidne tudi po letni poti. Krvavka je že bila enkrat zvožena, mi smo dodali še v 2 dejanjih svoje podpise. _Na vzhodnih flankah kloža, zahodne pršič. Pičili še na Golico i
