
ZJUTRAJ NA MOJGA, POLE NA TRI STROJE CUNJ IN OPOLDNE NA ČAVEN
Ah, sej ne bi nič napisala, ma, moram, ko bom na stara leta čitala, če bom slučajno pozabla,... ker sem pa rekla, da tega dne za gvišno ne bom pozabla,... dejmo zadevšno še napisat. Da bo fiksno:))Alora, dans me je moj strumnim korakom gnal na moj Školj. On je šel zraven szi bičikleto, j
