
Pod Bovškim Gamsovcem (Igor, 27.03.2017)
Skrajni čas je bil, da malo pogledam v Zadnjico, predvsem pa nad njo. Ko pridem na most me preplavi razočaranje. Tako praznih Korit še nikoli ob tem času nisem videl. Vseeno se odpravim noter in gor. Sprva kopno, potem pridem do prvih plazovin, ki so vse bolj povezane med sabo. Da s smučanjem v s
