
Sedmicaaa
Čeprav nisem še nikoli oddal Loto listka, sem včasih sanjal, da bi pa enkrat le zadel največji dobitek - sedmico.Danes sem jo zadel nad dolino Monzoni v Dolomitih.Izhodišče za turo je isto kot včeraj. Vidor v Val San Niccolo, desno za dolino Monzoni. Na koncu planine Monzoni levo (včeraj desno) in v


