
Končno za petko
Zjutraj še rahla dilema, na Kanin ali ponovno v Avstrijo, zavijem čez tunel. Tokrat sama, eni so bolni, drugi praznujejo rojstni dan, Mišo ima opravke - pa še res je. Ker nimam nikogar….ki bi nergal, da na Liebeseck pa ne, da je Šilček itak boljši itd itd (ja, pogrešala sem to nerganje….), naravnos


