
Vaja reševanje s sedežnice
Čeprav je še indijansko poletje se reševalci že pospešeno pripravljamo na zimo in sicer smo v mini reševalni ekipi, ki je štela šest reševalcev in reševalk, na smučišču Javornik v Lomah, opravili vajo reševanja s sedežnice.Izmenjevali smo se kot reševalci in reševani ter vajo v dobri uri zaključili.
