
Na Slavniku s Polžeki, 30. aprila 2024
V torek, 30. aprila 2024 smo se člani Planinskega društva Vrelec-Rogaška, Sekcija Polžekov, v velikem številu 57, odpravili iz Podgorja na vrh Slavnika (1028 m), t.i. “primorskega Triglava”. Imeli smo prekrasno pomladansko vreme, ob poti so nas spremljale navadne potonike, šmarnice in dr
