
S polžeki od Svetih gor do Podsrede, 27. februarja 2024
V torek, 27. februarja 2024 smo se sekcija 48 Polžekov, Planinskega društva Vrelec-Rogaška, odpravili z avtobusom iz Rogaške Slatine do Svetih gor, od koder smo se še v dokaj dobrem vremenu odšli po gozdni poti do gradu Podsreda. Ob poti smo imeli prekrasne razglede na okoliško hribovje, lepo očišče
