
Poročilo: z izleta na Rašico
V soboto, 26. februarja, smo se odpravili na potep proti Rašici. Ob 8.00 uri smo krenili z Izhodišča v Mengšu ter po markirani poti hitro dosegli Mengeško kočo za prvo okrepčilo. Nadaljevali smo po t.i. grebenski poti vse do cilja (koča na Rašici), kjer smo se okrepčali ter prijetno utrujeni sestopi
