
Pohod na Streliški vrh
V soboto, 4. 4. 2026, smo se učenci treh osnovnih šol (OŠ Milana Šuštaršiča, OŠ Franceta Bevka in OŠ Zalog) z avtobusom odpravili na velikonočni planinski pohod na Notranjsko. Peljali smo se skozi Logatec in Hrušico do vasi Podkraj, ki je bilo naše izhodišče. Od tod smo se strumno in veselo odpravili po lepo markirani [preberi več]




