
Slivnica – gremo mi po svoje
Ob 7,30 uri smo se odpeljali z osebnimi avtomobili iz parkirišča nasproti občine Sežana po avtocesti do Unca in nadaljevali do parkirišča nad Cerknico. Od tu smo se povzpeli peš po gozdu in travnikih do koče na Slivnici. Imeli smo lep sončen dan. Pred kočo smo si privoščili vsak svojo pijačo in uživ
