
Zadnji izlet v tem šolskem letu
V soboto 20.6. se je mladinski odsek odpravil na bazen, kar je najbljižje tradicionalnemu morskemu izletu v sklopu “nove realnosti” brez uporabe avtobusa. Sobotno jutro se je začelo z dežjem in poplavo … klicev staršev, če izlet bo in če bo bazen? Precej bela radarska slika padavi
