
9. Martinov pohod po obronkih Semiča
V soboto, 10. 11. 2018, smo krenili na našo pot . Zbralo se nas je približno 120 pohodnikov iz večih krajev – Metlike, Črnomlja, Novega mesta, Ljubljane itd. Po nagovoru županje in predsednika PD Semič smo krenili na pot. Na izviru Krupe je sledila »policijska kontrola« in dobrodošlica naših planink
