Pece ni nikoli preveč
V soboto zvečer sva se z Dašo na dogovorili, da bova v nedeljo ‘na hitro’ skočili splezat Vigredno na Peco. In kar nekaj nas je bilo takih, ki smo se v nedeljo želeli greti v topli Vigredni smeri. Podobne plane so namreč imeli še Vinko, Olga, Fižola in Nataša, ki so se kot naročeno ob [&
