Vršič-Pocarska v Grebencu
Praznični dan sva s Tonetom preživela nad prelazom in sicer v steni Nad Šitom glava in Grebenca. Sicer ne vem,kakšen vzgib je bil kriv ,da so avtorji, smer v Grebencu ,ki sva jo danes plezala,poimenovali Pocarska .Vsekakor sva si edina ,da si zasluži lepše ime in o kakšni pocariji ni govora.Če odšte



