Novi vrh, južna stena
Jesenski dnevi so nas že obiskali in s tem se je tudi začela sezona plezanja v Novem vrhu. Ob lepem vremenu je v južni steni plezanje odlično, saj je temperatura ravno pravšnja, da ni potrebno plezati v puhovki :D Plezali smo v dveh navezah Gašper in Miran ter midva z Matejem. Splezali smo naslednj
