Paklenica/Kuk od Skradelin - Ča je od Draga je od Draga
Tole je pa kr težko. Po treh poskusih sem le skočil do stranca, nakar sem ugotovil, da tam še ni konec težav. S kompletom sem se le privlekel čez. V bistvu se človek vpraaša, če ni bolje zadnjih 10 m na vrh narest po drugi strani, kjer se malo popleza, ampak isto bi lahko rekel skoraj za vsako smer :| pač zadnje nerešeno vprašanje alpinizma. Spodnje 5ke so pa zelo luštne in zjutraj lepo v senci. Predzadnji cug nekoliko težji in bolj pokonci. Navrtano zadostno in veliko možnosti za trikame. Priporočam.











