
Spomladansko smučanje
Čeprav je večina zimsko opremo postavila v kot in jo zamenjala s plezalkami, mi še vedno vztrajamo. Skupaj s Tinom (AO Jesenice) in Ožbejem smo v zadnjih dveh tednih izkoristili dobre razmere za Akom in na Kredarici. S Tinom sva se odločila, da greva pogledat za Ak, če so res tolk dobre razmere, ker TIn ni želel ponavlajti letošnih tur predlga Kačji jezik. Ob 5:30 štartava iz parkirišča proti Aku, po dobri uri prideva do pod bivaka, kjer se preobujeva in nadljujeva pot proti Kačjem jeziku. Po dobrih štirih urah in pol prideva do vrha (za bolj počasen tempo sm kriva jaz, UPSS) in že je čas za…

