
9 let vsak dan
ja faking vsak dan sem naredil vsaj eno obliko treninga. No, treninga je mogoče močna beseda, bolje rečeno bi bilo, da sem si v teh dobrih devetih letih vzel čas za neko obliko gibanja, velikokrat tudi dve ali še kaj več. Kaj to pomeni. Torej, kot prvo to, da v teh devetih letih nisem bil bolan, čeravno sem lani konec leta fasal gripo zaradi katere bi skoraj moral prekiniti niz a se sem se malo posilil in naredil neke vrste vaj za moč. No vse ostale dni pa sem naredil neke vrste športnega gibanja brez bolečin ali kakih drugih bolezni. V grobem to pomeni, da sem v teh letih pretekel 8…




