
Kranjska Gora (Matjaž, 22.11.2024)
Sem rekel včeraj popopldan, nekam moram it mal na sneg in sem šel. V Kranjski Gori snega okoli cca 12.cm na vrhu sedežnice Vitranc pa še enkrat toliko.Čeprav po fotkah sodeče smučanje katastrofa, pa je bilo v resnici povsem drugače.Po Kranjskogorskih travnikih sem brez ene praske na dilcah presmuča
