
Prestreljenik -V pobočje (Vital, 12.05.2024)
Pri nas prav veliko izbire ni več, zato sem ob pol osmih parkiral Na Žebeh. Parkirišče praktično prazno, nositi je treba dobrih 20 minut. Koča Gilberti je zaprta, snega okoli je pa še veliko. Proti vrhu je na levi strani narejena gaz od prdhodnikov. Čeprav so včeraj flanko zvozili in nekaj snega sp
