
Ankogel (Damjan_S., 18.05.2024)
Zadnjih kapelj se je otreslo nebo in skozi oblake se je že kazal prvi krajec, ko smo v petek že v temi s hitrim tempom zakorakali proti koči Osnabrücker, kjer smo v zimski sobi prespali. Sonce nas je v sobotnem jutru ujelo pri slapu. Pot je mestoma še pod snegom, ki je kar malo sumljivo prilepljen

