
Brez dežja
Kot teden nazaj navzgor čez Zlate vode (na normalki ogromno pohodnikov in smučarjev), desno čez Kačji rob, okoli Viševnika in na Srenjski preval. Sledila sva zamedeni (jutranji/včerajšnji?) špuri, ki nama je usahnila malo pod prevalom. (Nekaj smučin je privijugalo s Selišnika.) Smuka s prevala tako-
