
Spomladanske razmere na sedlu
V soboto 4.3 smo se štirje turni smučarji in ena peška odločili iti na Kamniško sedlo.Štartali smo iz Jermance (če bere kakšen redar smo šli do Jermance peš). Sneg se je začel nekje na višini 1000 m, malo pred Klinom. Do Pastircev (1400 m) gremo peš, nato pa na smučke. Na Pastircih je že kar konkret
