
Odlično 2x
Zjutraj je bilo več “opcij” - Mišo je navijal za Goli vrh, jaz za Peco - “če ocenita M&M s tremi zvedicami, mora bit kr fajn”, strm gozd s Šavnika je bil tudi v igri… Miha je pa vztrajal pri Hruškem vrhu oziroma pri njegovem zahodnem sedlu, da je tam vedno prašina… Do Zakamnika bp spluženo, lepa gaz
