
Veter ne popušča, mi štirje pa
Včeraj smo mi štirje iskali srenec na južnih pobočjih in ga tudi našli. Zapeljali smo se precej na jug proti Nordkjosbotn, kjer smo imeli opis ne previsokega Lile Brämannen. V prevelike višine nismo želeli, saj je bila napoved še močnejšega vetra. Prišli smo cca 100m pod greben, kjer je veter precej
