
Grem, dokler bo šlo brez srenačev
Vreme sončno, brez oblačka, v spodnjem delu toplo, zgoraj mrzlo. Po imenitni Planiški ekipni zmagi naših Orlov sva se z očetom s turnimi podala iz Planice v Tamar, jaz pa še nato naprej proti Kotovemu sedlu. Veliko gledalcev je hodilo po poti, tako da je bilo steptano od stopinj vse do koče v Tamar
