
Grintovec (Aleš_S, 01.04.2021)
Izhodišče je bilo v skladu z ukrepi v Kamniški Bistrici. Kar nekaj pešcev in smučarjev je enako ukrepalo. Vzpon na Kokrško sedlo, vsaj v spodnjem delu, ni ravno čudovit - naravnost gor po plazovini, ledu, grušču... Ko prideva na sneg je lepše. Na sedlu ugotoviva, da bo šlo tudi naprej laže s smučmi
