
Kolenbrein (Aleš_S, 15.06.2021)
Še malo k našim sosedom. Čez mejo brez formalnosti. Cestnina do jeza še zmeraj 20 evrov. Snega še veliko. Na izhodišču še ni bilo pretirane gneče. S smučmi takoj od avta. Začeli smo hoditi malo čez osem. Bilo je ravno prav. Bolj zgodnji so hodili le na zobeh srenačev, mi pa brez težav. Vzpnemo se do
