
Vajnež (Aleš_S, 21.02.2021)
Že zadnji dve turi sem občudoval Vajnež. In ga je bilo treba obiskati. Parkiral sem pod domom Trilobit na Javorniškem rovtu. Od doma je lepa smučina na Stamare in naprej. Nisem šel do Hrašenske planine ampak sem že prej zavil navzgor. Na robu prostrane flanke Belščice je bila še megla. Kmalu pa sem
