
Koelnbrinespitze (Brescak_M., 12.06.2020)
V petek smo se odpravili šele okoli 10h kar je bil kar primeren čas . Sneg je namreč ravno prav popustil, da je bilo prijetno hoditi.Srečevali smo v glavnem slovenske turne smučarje pa še pretežno znance. Čeha že v strmini, Miš in Kamničani na parkingu potem pa še France in Darja pri koči, da je bil
