
Kloben (Aleš_S, 24.06.2020)
Zjutraj sva se zbudila v dan brez oblačka. No ja, ko sva šla na severno stran Grossglocknerske ceste je bilo oblakov veliko, a so naju celo turo prijazno pustili pri miru. Iz parkirišča pod Törlkopfom sva prečila na sedelce, malo potelovadila čez strm in trd snežen jezik in odsmučala do dolinice pod
