
Napoved ni bila blesteča, a hrabre spremlja sreča
Zjutraj je bila cesta v dolino Pölla se precej zasnežena in ledena. Prazen parking zgledno spluženSamo zadnjemu snegu se zahvalimo, da že takoj pri avtu na smuči, vreme sicer še precej oblačno, brezvetrje.Začetna izbira poti ob potoku ni bila dobra, precej bolje bi bilo po cesti, lepega 10cm pršiča.
