
(M+M x 2) + (m + m) Hvala vam!
O Ojtstrnikovi sencni strani je bilo dovolj napisanega. Morda prevec!? Gre pa takole: Zvecer se mirno pripravim za eno ultrahitro na Visevnik, kaj cmo, spet enkrat, si bom vsaj kvociente in nacionalno zavest izboljsal, na tak praznicen dan. Potem izberem primerno opremo, se mirno spravim v posteljo
