
Dolomiti 2019
Po dveh letih premora sem se letos spet udeležil društvenega tabora v Dolomitih, ki smo ga s pisano druščino preživeli v Cortini. Nazadnje smo bili tam leta 2013, ko smo zmrzovali v kampu Olympia, letos je bilo precej bolje (a ponoči vseeno mrzlo) v kampu Rocchetta. Petek 19.7.2019: okoli Tofane 
