
Klek (Aleš_S, 05.02.2019)
Najprej sem mislil na Dovško pa me je zvabil pogled na Klek. Bolj ali manj zvezna snežna odeja se začne nad Planino pod Golico. V spodnjem delu je sneg pomrznjen in trd, samo na osoja je bil že malo odjužen. Nad gozdno mejo je skorjast, na grebenu trd, mestoma poledenel. Ampak z vzponom ni bilo nobe
