
Velika Mojstrovka (Miha, 23.04.2018)
Včeraj sva se s Papijam odpravila na Vršič. Ob 8:15 sva krenila proti Vratcem. Že med vzponom je bil sneg popolnoma odjenan. Papi jo je krenil na NŠG. Jaz čez Vratca na Veliko Mojstrovko. Iz Vratc je kopen odstavek, smuči je potrebno nesti. Sam sem jih zopet nadel na Grebencu tam kjer Pripravniška g
