
Klek (Peter_Pehani, 02.01.2018)
Popoldne sem šel preveriti, ali je Klek še greha vreden ... Je! Na Planini pod Golico je sicer vladala odjuga (+ 4 C), tudi novega snega ni bilo nič. Z višino se zadeva postopno izboljšuje. V vršnem delu zaradi novega snega (ca 15 cm) in danes kar močnega severozahodnika ni sledov od prejšnjih dni (
