
Stubeck (Mišo_Jenčič, 18.02.2018)
Na Stubecku ni danes zapadlo nič novega snega. Ko sva – malo pred poldnem – startala od Frido-Kordon-Hütte, je bilo še zelo oblačno in difuzna svetloba. Med vzponom se je začelo svetlikati in sčasoma se je izza oblakov malce boječe pokazalo tudi sonce. Popolne razjasnitve nisva dočakala, a sva imela
