
Viševnik (Domen, 12.03.2018)
V pomanjkanju vremena (ja, ja, vem, da vreme ni nikoli lepo ali slabo, ima le različne pojavne oblike in slaba je lahko le priprava na le te...), razmer, volje in idej...ponovno na Viševnik. Kakšnega navala danes resda nisem pričakoval, da bom ob 11h edini avto na parkirišču, pa mogoče prav tako ne.
