
Pecol (Grgos, 10.02.2018)
Kamere so kazale jasnino tako da izbor ni bil slab , slabo je bilo ko je mene po 3 tedenski na pol virozi mal zmanjkalo in nisva šla višje čeprov je bla smuka špica ....nekaj krplarjev smučarjev pa ravno pran navala ni bilo ... Kategorija: Razmere
